Hakkımızda Online Terapi Hizmeti

Hakkımızda

Hakkımızda
Hayatımıza hızlı bir şekilde giren online platformlar yaşamımızı birçok alanda kolaylaştırmaktadır. Bu alanlardan biriside Online Terapi ve Online Psikolog olarak kendine yer edinen online terapi hizmeti olmuştur. Özellikle pandemi sürecinde yaşanan olumsuzluklar sebebiyle bulunduğumuz yerden hizmet almak konforlu hale gelmiştir. Online terapi ve Online psikolog uzun yıllardır olan bir hizmet türü olmasına rağmen bu dönemde kendisini test etme ve geniş bir alana yayılma şansı bulmuştur. Kilometrelerce mesafelerden uzmanlar ve danışanlar birbirine ulaşabilme şansı yakalamıştır. Online Terapi Türkiye de ise özellikle yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın Online Türk Psikolog arayışları sonucu kendine bir genişleme alanı bulmuştur. Bu hizmetten yararlanan kişi ve uzman sayısı artması ile birlikte memnuniyet oranında paralel şekilde artış göstermesi insanların ulaşım, yol, mesafe gibi durumlarla zaman kaybetmemesi online terapi hizmetini şu anda kalıcı ve çok sık tercih edilen bir terapi türü haline getirmiştir. Online Terapi hakkında yapılan bilimsel araştırmalar da bu dönemde aynı hız da artmıştır. Bu araştırma sonuçlarına göre online terapinin, geleneksel yüz yüze terapi kadar etkili olduğu kanıtlanmış bir yöntemdir. Platformumuz diğer platformlardan farklı en önemli özelliği Türkiye ve dünya çapında bir markalaşma yolunda emin adımlar ile ilerlemesidir. Yurtiçinde  İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri ve birçok il ile yurtdışında Azerbaycan, yavru vatan Kıbrıs'ta fiziki konumların ile de danışanlara yüz yüze terapiler, ailelere ebeveyn eğitimleri ve uzmanlara profesyonel eğitimleriyle destek olmaktadır.  Tüm bu hizmet altyapısını profesyonel bir ekip tarafından uzun süreli bir çalışma sonucu Sarı Psikoloji Danışmanlık Eğitim, Araştırma ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi olarak Onlineterapihizmeti.com platformu ile 2021 yılı itibariyle sizlerle buluşturduk.

www.saripsikoloji.com

Misyon - Vizyon
Online Terapi Hizmeti almak isteyen danışanları ve En İyi Online Psikolog / Psikiyatrist / Psikolojik Danışman ile bir araya getirme amacıyla kurulmuş olan platformumuz hizmet verdiğimiz alanlarda bir fikir ya da destek arayışında olan herkese faydalı olabilmeyi kendisine misyon edinmiştir. Online terapi alanında başvuran danışanlar için en yüksek memnuniyete, hizmet veren uzmanlar açısından ise en yüksek standartlara ulaşarak Ulusal ve Uluslararası online terapi desteği almak isteyen tüm bireylere ulaşabilmek kuruluş vizyonumuzdur.

Etik İlke ve Sorumluluklarımız 
- Sunduğumuz hizmetlerde bilimsel verilere dayalı sürdürülebilirlik
- Taraf gütmeyen, danışan faydasını amaçlandığı şeffaf bir anlayış 
- Gizlilik ilkesi bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılmaması
- Her mesleki grubun etik kurallarına bağlılık 
- Hizmet alan danışanlar ve uzmanların memnuniyeti

Kalite ve Ücret Politikamız
Sunduğumuz tüm online danışmanlık hizmeti öncelikle bu hizmetten yararlanan her iki tarafında memnun bir şekilde ayrılmasını hedeflemektedir. Bu bağlamda hem hizmet alan kişileri hem hizmet veren kişileri ödeme bilgileri, gizlilik, alanında uzman kişiler gibi ölçütler açısından her türlü koruyucu tedbir alınmıştır. Hizmetlerimizi tüm yasal mevzuata ve hukuk kurallarına göre sunmak; kişi, aile ve toplumun memnuniyetini ön planda tutarak yürütmek; değişimlerini ve gelişimlerini izleyerek online danışmanlık hizmeti alan bireylerin ve ailelerin danışmanlık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve uzmanlarımızın da memnuniyetini, eğitim ve gelişimlerine destek olabilmek gerektiğinde diğer kişi, kurum ve paydaşların desteğini almak kalite standartlarımızın gereğidir. Platformda yer alan uzmanların ise kalite politikasını ve oluşturulmuş kalite sistemini uygulamaktan ve etkinliğini geliştirmekten sorumludur. 
Online Terapi Ücretleri ise uzmanlarımızın mesleki gelişimleri ve alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Her alanda spesifik olarak hizmet veren ve her bireye uygun nitelikte uzmana yer vererek danışanlarımıza rahatlıkla seçim yapabilme şansı ve kolaylığı tanımaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Danışanlarımız
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, 7 ve yaş üzeri olan ve birtakım davranışsal ve gelişimsel sorunlar yaşayan, risk içeren tutumlar içerisinde bulunan çocuk ve ergenlere veli izni ve katılımı ile uygulanır. Amaç Çocuklarla ailelerin talepleri ile paralel etkin, doyurucu ve verimli danışmanlık hizmeti sağlamaktır.

Online Aile ve Evlilik Danışmanlığı, evli oldukları halde aralarında birtakım nedenlerden dolayı anlaşmazlıklar ve çatışmalar yaşayan kişilere Online çift terapisi şeklinde uygulanır

Online Bireysel Psikolojik Destek, 18 yaş ve üzeri olan ve birtakım duygu durumu ve ruhsal sorunlardan dolayı başvuran bireylere uygulanır.

Online Beslenme Danışmanlığı, beslenme sorunları ile başvuran bireylere yönelik uygulanır.

Online Psikiyatrist, tıbbi ve psikiyatrik tedavi süreçlerine ihtiyaç duyan bireylere uygulanır.

Online Dil konuşma Terapisti, danışanların farklı iletişim ağları aracılığıyla dil ve konuşma desteği aldıkları bir terapi şeklidir.
Günümüz yaşam şartlarında internet ve teknoloji kullanımındaki önemli artış, teleterapi yöntemini dil ve konuşma terapisi hizmetlerinin profesyonel sunulması için etkili bir alternatif ve/veya tamamlayıcı bir yöntem haline getirmiştir.
Ulusal ve Uluslararası Dil Konuşma Terapisti Lisans mezunu tüm Online Dil Konuşma Terapistleri burada.
Online Fizyoterapist, evde fizik tedavi, fizik tedavi ihtiyacınızı evinizde karşılamanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet gerek erişilebilirlik, sağlık sorunları, konfor, güvenilirlik; gerekse hizmet kalitesi açısından danışanlarımız tarafından tercih edilmektedir. Fiziksel sağlığınızla ilgili her sorunda Online Fizyoterapistiniz yanınızda.
 

www.onlineterapihizmeti.com  online danışmanlık hizmeti veren Sarı Psikoloji Danışmanlık Eğitim, Araştırma ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi’nin oluşturduğu bir platformdur.